17 травня 2026 року у місті Києві відбувся Весняний турнір з волейболу серед жіночих команд. У складі збірної команди Богуславської ДЮСШ взяла участь студентка коледжу — Анастасія ДУДКА (11 група, спеціальність Соціальна робота та консультування).
У ході безкомпромісних ігор на майданчику дівчата проявили високу техніко-тактичну майстерність, відмінну ігрову дисципліну та чітку взаємодію у лініях нападу та захисту. Завдяки надійному прийому м’яча, чітким діям на зв’язці та потужним атакувальним ударам, команда впевнено пройшла сітку турніру. Продемонструвавши справжній командний дух та залізну волю до перемоги у вирішальних партіях, збірна здобула беззаперечне І місце та завоювала чемпіонський кубок!
Щиро вітаємо Анастасію та її партнерів по команді з цим блискучим спортивним тріумфом! Бажаємо стабільної подачі, непрохідного блоку, нових яскравих матчів та майбутніх перемог на спортивних аренах!
