16 червня відбувся День відкритих дверей у фаховому коледжі, на який завітали близько 100 абітурієнтів з Київської та Черкаської областей.
16 червня відбувся День відкритих дверей у фаховому коледжі, на який завітали близько 100 абітурієнтів з Київської та Черкаської областей.
Вишиванка – це символ, який об’єднує українців по всьому світі – це душа нашого народу, наша міць і броня. Сьогодні, у Всесвітній день вишиванки студенти та викладачі коледжу мали можливість, попри ситуацію в країні та дистанційне навчання, відчути себе, як ніколи єдиними та згуртованими.
Сьогодні, 16 лютого, в дуже не простий для нашої держави час, Україна святкує День єднання. Для кожного патріота держави важливо проявляти свою любов до України кожного дня, але такі свята допомагають ще раз пригадати, що саме ми, сьогодні і зараз, творимо власну історію. Студенти та працівники коледжу долучилися до загальноукраїнських заходів, щоб не на словах, а на ділі проявити свій громадянський обов'язок. Так, о 10 годину ранку, працівники фахового коледжу долучилися до урочистого підняття Державного Прапора.
Є такі свята у році, для яких не передбачається вихідних днів і вони не є офіційними, але, тим не менш, їх дуже полюбляють у народі. Саме до таких свят і відноситься День святого Валентина, який більше відомий як День усіх закоханих. Особливо його полюбляє святкувати молоде покоління. Адже це привід не тільки зізнатися в коханні своїй половинці, а просто ще раз сказати про свої почуття дорогим серцю людям.
Сьогодні члени студентського самоврядування підготували безліч сюрпризів, які підняли настрій кожному та налаштували на романтичний лад. Щоправда всі заходи проходили в режимі онлайн, на наших офіційних сторінках у соціальних мережах Instagram та Facebook. Але дистанційне навчання не вирок, якщо ви такі ж творчі, креативні та наполегливі, як наші студенти.
1 грудня 2021 року відбулося величне святкове дійство - VІІ Міжнародний фестиваль імені Любомира Гузара «Студентська коляда-2022».
У цей непростий для всього світу час, коли руйнується звичний побут, закриваються кордони, а просте людське спілкування стає найвищою цінністю, студентська молодь з різних куточків України, серед якої були і студенти нашого коледжу в складі Народного аматорського фольклорного гурту «Коляда», керівник Оксана Джуль, та Студентського оркестру під орудою Юлії Завадської та Сергія Духана, вкотре довели свою любов до Батьківщини, прагнення берегти і примножувати найкращі духовно-культурні надбання нації.
Відповідно до плану роботи базового КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А. С. Макаренка» 27 січня 2022 року у рамках роботи методичного об'єднання викладачів соціально-економічних дисциплін педагогічних ЗФПО Центрального регіону України відбувся онлайн-семінар «Проблеми викладання дисциплін соціально-економічного циклу у ЗФПО».
День Соборності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.
День Соборності України - одна з тих пам'ятних дат, про яку повинен пам'ятати кожен українець. Студенти та викладачі коледжу, як справжні патріоти, долучилися до Всеукраїнської акції "Ланцюг єдності" в рамках міських урочистостей з нагоди Дня Соборності.
Побутує думка, що філософія — це суто теоретичні міркування, які не мають нічого спільного з реальним світом. Згідно з планом проведення методичної декади циклової комісії викладачів суспільно - юридичних дисциплін 20 січня 2022 року в читальній залі бібліотеки викладач філософії Стеценко Володимир Анатолійович провів засідання філософської студії на тему: «Чи є актуальною антична філософія сьогодні?».
Протягом І семестру 2021/2022 н.р. робота гуртка була спрямована на розвиток творчих здібностей та надання практичної допомоги у набутті, та вдосконаленні навичок гри на інструменті. З переходом на дистанційну форму навчання студенти радо приєднуються до онлайн-занять. Почергово приділялася увага вокальній та інструментальній майстерності, вивчалися партії запланованого репертуару та вдосконалювалися знання раніше вивчених творів.
Колектив має ретельно підібраний репертуар – це музичні твори різних стилів: джаз, латино, рок, боса-нова. Також до репертуару входять українські, італійські народні мотиви, класичні твори, музика з мульт- та кінофільмів.
Добігає кінця навчальний семестр і вже традиційно гуртківці звітують про свої творчі здобутки. Потішили своїми досягненнями і студенти мистецько-педагогічного відділення, які підготували яскраве народне дійство «Андріївські вечорниці». Жартівливі пісні, запальні танці, загадкові ворожіння, веселі ігри та смачні частування з «кусанням калити» розпочали зимовий святковий цикл, показали яскраву палітру народних звичаїв і традицій, а ще додали доброго настрою та позитивних емоцій на всю зиму.
Керівники: Добровольська Н. В. та Сабов І. І.
Промайнув швидко перший семестр з його карантином та ізоляцією. Члени гуртка «Пульс+ studio» вивчали рідну природу на екскурсіях, доглядали за деревом – павловнія, яка висаджена навесні, займалися підготовкою науково-дослідницьких робіт (аналізували анкети, збирали матеріал). Знімали науково-популярні відео, проводили цікаві природничі експерименти. Займалися екологічними питаннями в напрямку «Сталий розвиток”, “Вітаємо – гармонію довкілля зберігаємо», продовжили акцію по збору батарейок «Здай батарейку – врятуй їжачка».
Керівник гуртка: Степанов С.О.
Як не боятися виступати перед аудиторією? Як розвивати у майбутнього педагога увагу, пам'ять, фантазію, вміння діяти в різних ситуаціях? Як досягати ефективного спілкування? На ці та інші питання шукали і знаходили відповіді студенти-учасники гуртка "Майстерня педагога" на чолі з Прудиус О.С. протягом 1 семестру цього навчального року під час проведення тренінгів, виконання різних вправ, моделювання виступів і ситуацій. Успіхів вам, майбутні педагоги!!!
Керівник гуртка: Прудиус О.С.
З метою виявлення та підтримки талановитої молоді, стимулювання їх творчого розвитку, створення умов для розкриття творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді в галузі образотворчого мистецтва 9 грудня 2021 року на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проводилась V Всеукраїнська учнівсько-студенська олімпіада з образотворчого мистецтва.
Студенти спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтво) стали учасниками олімпіади та були нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня:
Роботи, удостоєні дипломів лауреатів І ступеню в номінації «живопис»: Бузинної В., Олятовської Д., Химченко М.;
ІІ ступеня: Шабельник А., Готовської А., Храбуст В., Заряди З.;
ІІІ ступеня: Аштеми З., Смолія К.
в номінації «графіка»:
І ступеня: Плахотнюк В.;
ІІ ступеня: Кириченко А., Яковенко В.;
в номінації «декоративно-прикладне мистецтво»:
І ступеня: Кравця А., Готовської А., Куліченко К.;
ІІ ступеня: Коломієць А., Васильченко Д., Аштеми З., Демченко М., Князюк Р.
ІІІ ступеня: Шабельник А., Калениченка О.
Керівників робіт: Коваленко В.Л., Соседка Д.В., Голінську О.К. та Голінського В.В., викладачів образотворчого мистецтва та декоративно-прикладного мистецтва, відзначено подяками за підготовку учасників до конкурсу.
Бажаємо переможцям великого ентузіазму і невичерпного потоку креативних ідей!
Щороку студенти коледжу вітають вихованців Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг» з найулюбленішим святом дітей і дорослих - Днем Святого Миколая. Віру в диво, здійснення найзаповітніших бажань цих дітей, любов, тепло своїх сердець, гостинці дарують вони їм. Цікаві ігри та запальні флешмоби організували і провели студенти 41 групи спеціальності Соціальна робота.
Нарешті настали Новорічні свята, яких усі так чекали. За доброю традицією розпочинаємо святкування відкриттям новорічної ялинки, яку прикрашаємо саме до Дня Святого Миколая. А ще було багато подарунків, новорічних та різдвяних пісень, море веселощів для дітлахів.
З 26 жовтня по 15 грудня 2021 року в КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» проходили заходи до Дня відповідальності людини та вшанування пам’яті видатного українця – Богдана Гаврилишина. Бібліотекою коледжу було підготовлено інформаційний стенд про життєвий шлях науковця, в групах проведено виховні години до Дня відповідальності людини та вшанування його пам’яті. Студенти гуртка «Юридична клініка» підготували презентацію «Богдан Гаврилишин один з найвідоміших українців світу», яку продемонстрували на тематичних лекторіях для студентів І-ІІ курсів. Також гуртківці провели тематичне засідання гуртка «Відповідальність людини, важливість обдуманих рішень та вчинків відповідно до Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина» .Викладачі ЦК соціально-юридичних дисциплін висвітлили на сторінках вісника «Суспільник» інформацію про цікаві факти з життя видатного вченого.
13 грудня 2021 року в актовій залі бібліотеки фахового коледжу викладачами ЦК суспільно-юридичних дисциплін було проведено круглий стіл на тему: «Історичні передумови розвитку конституційного процесу в Україні» Студенти підготували змістовні доповіді та презентації, показали своє уміння дискутувати та відстоювати власну думку. На сучасному етапі для студентської молоді актуальність вивчення історії українського конституціоналізму зумовлюється тим, що отримані знання дадуть можливість краще зрозуміти закономірності та особливості конституційного процесу в Україні.
На відзначення свята Андрія Первозванного в гуртожитку фахового коледжу вихователями було проведено майстер-клас по випіканню калити: «Калита наша ясна та красна на весь світ прекрасна». Дівчата та юнаки ознайомилися зі старовинними обрядами та звичаями, скуштували калиту, спечену власними руками. У святковій атмосфері студенти розважалися, ворожили та бешкетували.
КЗ КОР "БОГУСЛАВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені І.С.Нечуя-Левицького"
Адреса: 09701, Київська область,
м.Богуслав, вул.Інтернаціональна, 17
E-mail: info@bgc.edu.ua
Тел./факс: (04561) 4-28-86,
Тел.: (04561) 4-28-85
(Приймальна комісія)
МТС: (066) 080-73-26,
Life: (093) 052-34-00