Творчий звіт вокальної студії студії Sweet Song

Цікаво та насичено промайнув І семестр 2021-2022 н/р. для учасників вокальної студії Sweet Song, а це проведення теоретичної та практичної роботи з основ вокального ансамблевого та сольного співу, індивідуальні заняття, онлайн-заняття, репетиції до виступів.

Протягом семестру робота вокальної студії була спрямована на формування музично-естетичного смаку у процесі опанування вокального мистецтва.

В репертуарі студії різножанрова вокальна музика та її каверверсії, сучасні обробки української народної пісенної спадщини.

Учасники вокальної студії Sweet Song приймали участь в концертних програмах, святкових урочистостях, творчих проєктах, а на Святі відкриття новорічної ялинки радо презентували присутнім у своєму виконанні дві колядки "Пастушки" та "Дивная новина", що увійшли до кавер-диптиху "Коляда - Триб'ют"/ Відомі і невідомі колядки й щедрівки родом з Донбасу/ За підтримки Українського культурного фонду. Та отримали схвальний відгук та підтримку організаторів проєкту.

Гарний настрій та позитивні емоції гарантовані шанувальникам нашої творчості.