Звітують гуртківці. Народна аматорська капела бандуристів «Богуславка»

Протягом І семестру 2021/2022 н.р. робота гуртка була спрямована на розвиток творчих здібностей та надання практичної допомоги у набутті, та вдосконаленні навичок гри на інструменті. З переходом на дистанційну форму навчання студенти радо приєднуються до онлайн-занять. Почергово приділялася увага вокальній та інструментальній майстерності, вивчалися партії запланованого репертуару та вдосконалювалися знання раніше вивчених творів.

Колектив має ретельно підібраний репертуар – це музичні твори різних стилів: джаз, латино, рок, боса-нова. Також до репертуару входять українські, італійські народні мотиви, класичні твори, музика з мульт- та кінофільмів.

Колектив у І семестрі прийняв участь у концерті присвяченому Міжнародному дню Музики. Спільно зі студентським курсовим хором було виконано концертний твір К. Дженкінса «Adiemus», який оригінально поєднує в собі спів, сольні частини голосу та інструментів. Після виступу отримані схвальні відгуки присутніх на концерті.

До концертної діяльності залучаються учасники оркестру народних інструментів. Твір «Щедрик», в обробці М. Леонтовича, транскрипції В. Кучерука – ще один результат творчих досягнень студентів. Запис даного твору розташований на сайті «Української мистецько-культурної асоціації» для участі в Інтернет-конкурсі «Новорічний марафон».

Керівник: Завадська Ю.Л.

 

КЗ КОР "БОГУСЛАВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені І.С.Нечуя-Левицького"

Офіційний сайт коледжу

Адреса: 09701, Київська область,
м.Богуслав, вул.Інтернаціональна, 17
E-mail: info@bgc.edu.ua

Тел./факс: (04561) 4-28-86,
Тел.:
(04561) 4-28-85
(Приймальна комісія)

МТС: (066) 080-73-26,
Life: (093) 052-34-00

© КЗ КОР "Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" 2022.

Search