Святкування Міжнародного дня захисту дітей

Впродовж останніх двох  днів, які видались напрочуд прохолодними, на подвір’ї коледжу було весело та гамірно. Це відбувалися заходи, присвячені святкуванню Міжнародного дня захисту дітей, котрі були організовані  «Студією дитячих аніматорів» та студентами спеціальності Дошкільна освіта.

Розпочалось святкування квестом «На острові скарбів» для вихованців Центру розвитку дитини «Радуша», створеного на базі нашого коледжу. Малюки із задоволенням виконували завдання, запропоновані героями найулюбленіших мультфільмів: Маші та Ведмедя, Фіксиків, Міккі Мауса, Русалоньки. Винагородою за виконані завдання були «скарби», що знаходились у справжній піратській скрині.

Про дітей працівників коледжу теж не забули. Наступного дня на нашому стадіоні була організована розважальна програма, до якої входили: цікаві ігри та розваги, запальні руханки, казковий батл, мильна дискотека. А на завершення дітей чекали улюблені мультфільми і символ щасливого дитинства – морозиво.

Щасливі посмішки дітей – це найбільша втіха для батьків і, звичайно, для педагогів, людей, котрі присвятили своє життя навчанню і вихованню наступного покоління.

Тож зробімо так, щоб ці посмішки сяяли щодня, а не тільки на свято!

Хай буде в нас наснага!

Хай нас веде любов!