Всесвітній день вишиванки у фаховому коледжі

20 травня у коледжі відбувся Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
День вишиванки відзначають щороку в третій четвер травня. Українці, одягаючи вишиванку, зберігають споконвічні народні традиції та об’єднуються в єдиний народ від заходу до сходу.

З нагоди свята в був організований флешмоб «Дотримайся дрес-коду- одягни вишиванку!» З самого ранку в навчальному закладі ми побачили диво-кольори та розмаїття візерунків вишиванок, які одягли наші студенти, викладачі та співробітники. Також, для студентів коледжу було проведено лекції на тему: "Українська ідентичність" членами студентського самоврядування. Вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Нехай ваше життя буде вишите нитками любові, щастя та добра!