Всеукраїнська онлайн конференція “Сучасна гуманітарна наука в інтерпретації молодих дослідників”

14 квітня 2021 року на базі кафедри педагогіки Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася Всеукраїнська студентсько-учнівська науково-практична онлайн конференція «Сучасна гуманітарна наука в інтерпретації молодих дослідників». В роботі взяли участь більше 20 освітніх закладів України.

Конференція проводилася з метою залучення студентів та учнів шкіл до дослідницької діяльності, обміну знаннями та досвідом, визначення актуальних проблем теорії і методики організації освітнього процесу в умовах пандемії.

В роботі конференції брала участь студентка ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта. Англійська мова» Довгопол Юліана, яка теоретично розкрила зміст дистанційного навчання як інструменту освітнього процесу та проаналізувала організацію його у нашому фаховому коледжі.