Хочеш змінити світ - почни з себе!

Сьогодні відбулося засідання методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи на базі навчально-методичного кабінету базового КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А.С.Макаренка», в рамках якого пройшла онлайн-зустріч у формі блог-кафе «Хочеш змінити світ - почни з себе!».

Метою зустрічі було віртуальне знайомство органів студентського самоврядування закладів фахової передвищої освіти Центрального регіону України та обговорення питання формування ціннісних орієнтирів молоді через презентацію власного досвіду діяльності студентського самоврядування.

В засіданні брали участь заступник директора з виховної роботи КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» Лісовенко Т.О. та заступник голови студентської ради коледжу, студентка ІІ курсу спеціальності Початкова освіта (Англійська мова) - Горова Зоряна та голова студентської ради гуртожитку, студентка ІІІ курсу спеціальності Початкова освіта (Англійська мова) - Довгопол Юліана, які презентували діяльність студентського самоврядування відповідно виховного напрямку «Людство має переглянути свої життєві позиції та принципи, відчути себе невід’ємною частиною Природи й зрозуміти, що духовне здоров’я людини тісно пов’язано зі здоров’ям природи».