Previous Next

Регіональна краєзнавча онлайн-конференція

Першого березня 2021 року на базі комунального закладу Сумської обласної ради «Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А. С. Макаренка» відбулася регіональна краєзнавча онлайн-конференція студентів та викладачів соціально-економічних дисциплін педагогічних закладів фахової передвищої освіти Центрального регіону (Київська, Житомирська, Сумська, Чернігівська області).

Конференція проводилася з метою популяризації історичних знань, привернення уваги молоді до історії рідного краю, зокрема, до малодосліджених її сторінок, сприяння громадянському вихованню молоді, формуванню почуття національної гідності за героїчне минуле нашої Батьківщини.

Робота конференції здійснювалася за такими напрямами:

1) історичні особи — наші земляки;

2) історичні події, що відбувалися в нашому регіоні;

3) історичні місця, архітектурні споруди;

4) діячі науки, мистецтва та культури;

5) наші земляки — учасники бойових дій, різних війн;

6) події доби Визвольних змагань у нашому регіоні.

З доповіддю на конференції виступила Оксана Тихопій, студентка 3 курсу спеціальності Право, яка присвятила свою роботу науковій діяльності нашого видатного земляка Володимира Юхимовича Мельниченка — доктора історичних наук, академіка НАПН України, почесного академіка Національної академії мистецтв України, члена Національної спілки письменників України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, автора півсотні книг з історичної, передусім українознавчої проблематики, зокрема, фундаментальних монографій про Тараса Шевченка і Михайла Грушевського. Вона зазначила, що за оцінками спеціалістів, В. Ю. Мельниченко «належить до тих небагатьох учених, які не лише внесли потужний шевченкознавчий і грушевськознавчий струмінь у філософію освіти, а й створюють справді нову, фундаментальну наукову базу для викладання гуманітарних дисциплін у всіх закладах освіти, формування у молоді патріотичної свідомості й гордості за вітчизняну історію та навіть нової генної матриці історичної пам’яті» [Літопис сучасної науки й освіти України: Наукові школи, авторські системи і концепції. Київ: Альфа-Віта, 2018. С. 87].

Безумовно, участь в конференції є важливою подією в житті нашого коледжу, який одним із пріоритетних завдань своєї діяльності визначає національно-патріотичне виховання студентської молоді, залучення їх до науково-пошукової діяльності. Згадується англійський філософ Френсіс Бекон, який свого часу зауважив, що   “науку зневажають лише невігласи, а мудреці користуються нею”. Упевнений, що матеріали конференції привернуть увагу викладачів і студентів, широкого кола громадськості й стануть дороговказом для подальших досліджень.

 

Володимир Стеценко, викладач суспільних дисциплін

КЗ КОР "БОГУСЛАВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені І.С.Нечуя-Левицького"

Офіційний сайт коледжу

Адреса: 09701, Київська область,
м.Богуслав, вул.Інтернаціональна, 17
E-mail: info@bgc.edu.ua

Тел./факс: (04561) 4-28-86,
Тел.:
(04561) 4-28-85
(Приймальна комісія)

МТС: (066) 080-73-26,
Life: (093) 052-34-00

© КЗ КОР "Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" 2024.

Search