Квест знавців української мови

22 лютого в фаховому коледжі проходив онлайн-квест знавців української мови, присвячений Міжнародному дню рідної мови, що відзначається щорічно 21 лютого. До участі в заході долучилися 26 студентів І-ІІ курсів.

Учасники виконували цікаві завдання, серед яких є розв’язання кросворда та ребусів, вибір фразеологічних зворотів із тексту експонатів музею І.С.Нечуя-Левицького, визначення спільного слова за світлинами, складання розповіді за допомогою лише дієслів.

Після підведення підсумків квесту журі оголосило переможців:

І місце – Зайцева Єлизавета (21 Д.)

І місце – Коробов Віталій (21 П.І.)

ІІ місце – Юрченко Сніжана (21 Д.)

ІІІ місце – Коваль Марсель (21 С.р.)

Вітаємо студентів з перемогою і бажаємо успіхів у вивченні рідної мови.

А тепер кілька «родзинок» зі складених студентами розповідей за допомогою лише дієслів:

1. Проснувся. Потягнувся. Посміхнувся. Повернувся. Одягнувся. Застелив. Умився. Розчесався. Поснідав. Пішов. Зустрівся. Привітався. Навчався. Слухав. Писав. Читав. Обідав. Відповідав. Тренувався. Їхав. Відпочив. Готувався. Повечеряв. Грався. Позіхнув. Заснув.
  2. Поснідала. Одягнулася. Пішла. Привітала. Обійняла. Подарувала. Брала участь. Здогадувалася. Здогадалася. Посміхнулася. Виконала. Почимчикувала. Замріялася. Пообідала. Відпочила. Старалася. Вивчила. Повечеряла. Подумала. Зібрала. Скупалася. Заснула.
  3. Смеркає. Темніє. Іду. Бачу: біжить. Біжу. Питаю: «Біжите?». Кажуть: «Біжимо». Біжу. Добігла.

Голобородько М.П., викладач української літератури