Щороку, наприкінці листопада, в Україні відзначають траурну дату – День пам'яті жертв Голодомору. Цього дня ми вшановуємо пам'ять усіх людей, які загинули під час трьох голодоморів у ХХ столітті. Дата встановлена з метою вшанування пам'яті мільйонів загиблих українців, які стали жертвами геноциду радянською владою.
Студенти 11 групи спеціальності Музичне мистецтво та Образотворче мистецтво вшанували хвилиною мовчання пам'ять про минуле та згуртувалися у боротьбі за майбутнє. Студенти організували інформаційний захід, на якому продемонстрували художні проєкти та виконали музичні твори про ті трагічні події.
