«Лиш той життя й свободи вартий, хто йде за них щодня у бій» (Й.В. Гете) /до Дня Гідності та Свободи/

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року «… з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

Революція Гідності залишила глибокий визначальний слід в новітній історії України.. Її ідеали, надії й рішення сприяли відродженню цінностей свободи і гідності, переосмисленню свого призначення, розпочали та продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність.

Революція відбулась не лише в політичному житті країни. В першу чергу, вона відбулась в нас самих, у нашій свідомості.

«Шукаючи Європу, ми знайшли Україну» – ось в чому істина!

Ми не маємо права забути подвиги учасників Революції Гідності та учасників АТО/ООС, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низко вклоняємось Героям Небесної сотні і нашим краянам, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі. Їх подвиг є неоціненним для України. Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності. Нехай буде мирним небо над українською землею, нехай панує добробут й родинна злагода у домівках. Хай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас! Слава українському народу!

Слава Україні!

Героям слава!

 В бібліотеці презентовано книжкову виставку з коротким відео оглядом якої ви можете ознайомитися на нашій Instagram сторінці: ВИСТАВКА

КЗ КОР "БОГУСЛАВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені І.С.Нечуя-Левицького"

Офіційний сайт коледжу

Адреса: 09701, Київська область,
м.Богуслав, вул.Інтернаціональна, 17
E-mail: info@bgc.edu.ua

Тел./факс: (04561) 4-28-86,
Тел.:
(04561) 4-28-85
(Приймальна комісія)

МТС: (066) 080-73-26,
Life: (093) 052-34-00

© КЗ КОР "Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" 2022.

Search