День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни — день пам'яті в Україні.

За мить упасти може світ,
Який творився сотні літ.
Чому добро таке повільне,
А зло – швидке, мов динаміт?
                   Дмитро Павличко

Цей день відзначається щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

Наразі  турбують питання, що виром крутяться в голові....  Навіщо? Навіщо знову повторювати трагічні події минувшини? Навіщо знову проливати кров? Невже наша земля зазнала мало горя та знущань? Невже полеглих під час Другої світової війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності замало, щоб ніколи більше діти не знали, що таке ВІЙНА… Чому в ХХІ столітті наша земля здригається від вибухів?

Ми ніколи не забудемо тих, хто виборов для нас мир, що існував щасливі 69 років й ніколи не забудемо тих, хто зараз виборює для нас волю та незалежність!

Пам’ятаємо, поважаємо та надіємося, що скоро закінчиться це моторошне кровопролиття, що скоро небо стане вільне від ракет та військових літаків, що поля будуть безпечні для наших аграріїв, що вітер перестане приносити звуки сирен, які пронизують серце…

Віримо, що скоро лунатиме довгоочікуване слово – ПЕРЕМОГА! 

Пропонуємо вашій увазі міфи, що пов’язані з першими днями війни:

Міф №1: СРСР не готувався до війни і провадив миролюбну політику.

 Підготовка до війни почалася ще  1929 року, більше того - готувалися до наступу. Агресія проти Польщі, Фінляндії, Румунії, анексія країн – Балтії, Литви, Латвії, Естонії говорить про те, що ні про яку миролюбну політику мови йти не могло.

Міф №2: Напад Німеччини був абсолютно неочікуваним і без оголошення війни. Численні радянські агенти багато разів  повідомляли в Москву, що Німеччина готує напад.

Міф №3: Німці мали перевагу у живій силі та техніці. Це далеко не так. Причина поразок була у неефективності командування та неготовності саме до оборонної війни.

Міф №4: Друга світова  війна розпочалася для українців 22 червня 1941 року. Для України війна почалася 1 вересня 1939 року, коли напали на Польщу, а німецька авіація бомбардувала Львів та інші міста, які належали Польщі.  

Міф №5: 22 червня 1941 року розпочалася "Велика Вітчизняна Війна". Ця назва має типове ідеологічне твердження. Зараз це твердження в нашій країні не використовують.  

 

Джерело інформації. ДЖЕРЕЛО

 

КЗ КОР "БОГУСЛАВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені І.С.Нечуя-Левицького"

Офіційний сайт коледжу

Адреса: 09701, Київська область,
м.Богуслав, вул.Інтернаціональна, 17
E-mail: info@bgc.edu.ua

Тел./факс: (04561) 4-28-86,
Тел.:
(04561) 4-28-85
(Приймальна комісія)

МТС: (066) 080-73-26,
Life: (093) 052-34-00

© КЗ КОР "Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" 2024.

Search