Відкрита першість Богуславського гуманітарного фахового коледжу з кіберспорту з дисципліни CS:GO.

З 16 по 17 травня  відбулася відкрита першість Богуславського гуманітарного фахового  коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького з кіберспорту(електронного спорту) з дисципліни CS:GO.

На відкритті першості зібралося 6 команд з Київської та Житомирської областей.

Учасники турніру продемонстрували високий рівень підготовки й творчий підхід до ігрових змагань,  чесну командну боротьбу.

За підсумками змагань перемогу здобула команда БГФК №1 в складі Дятла Дениса, Сапіги Тараса, Захарченка Максима, Гударенка Богдана- 11  група сп. Початкова освіта. Інформатика, Дяченка Богдана -12 група сп. Початкова освіта. Англійська мова. Другу позицію - команда БГФК №2 -  Коломієць Володимир,  Терещенко Ярослав,  Сміян Юрій  11 група  сп. Середня освіта (Фізична культура), Левченко Станіслав – 21 група сп. Початкова освіта. Інформатика, Іванов Артур – 31 група сп. Право. Третє місце посіла команда  Богуславського академічного ліцею № 1.

Вітаємо! Бажаємо  подальших професійних  здобутків та успіхів у навчанні!

Кудак В.В.,

керівник фізичного виховання