Захист курсових робіт здобувачів освіти спеціальності Середня освіта (Фізична культура)

Науково-дослідна робота здобувачів фахової передвищої освіти  є невід’ємним компонентом підготовки майбутніх фахівців. Такий вид діяльності - написання курсової роботи - сприяє залученню студентської молоді до наукового пошуку з метою реалізації інтелектуального потенціалу, розвитку творчої ініціативи, розширення наукового світогляду, формування навичок  дослідження.

З 3 по 4 травня 2022 року відбувся онлайн - захист курсових робіт студентів спеціальності Середня освіта(Фізична культура). Роботи були виконані з дотриманням методичних рекомендацій, пройшли перевірку на плагіат і були допущені до захисту. Здобувачі освіти успішно захистили свої роботи, демонстрували високі знання теоретичного матеріалу та практичні дослідження.

Вітаємо студентів з успішним проходженням ще одного етапу    формування майбутнього фахівця! Бажаємо натхнення, нових успіхів і досягнень у навчанні!

Кудак В.В.,

керівник фізичного виховання