Всесвітній день здоров'я

Зараз всі ми живемо у дуже нелегкий час . Кожен з нас зазнає стресу. На даному етапі важливо зберегти емоційне здоров’я, оскільки будь який стрес викликає зміни в нашому організмі. Фізичні вправи - запорука емоційної стабільності і психологічної стійкості.

Вони дають можливість виплеснути енергію, що накопилася. Також рухова активність регулює рівень кортизолу - гормону стресу. І саме фізичні навантаження допомагають знизити рівень цього гормону, таким чином дати можливість організму відновити резерви. Тож наші студенти зрозуміли, що спорт повинен бути засобом відновлення фізичного і психічного здоров’я. Не забувайте, що здоров’я – найбільший скарб, тому його потрібно берегти!

Кудак В.В.,

керівник фізичного виховання