Міжрайонний турнір з волейболу

12 лютого в спортивному залі фахового коледжу відбулися XIV змагання з волейболу серед чоловічих команд, присвячені пам’яті воїнів-афганців Богуславщини.

У змаганнях взяли участь 6 команд: смт. Попільня (Житомирської області), м. Кагарлик, м. Обухів, с. Побережка, с. Яхни та збірна команда коледжу. Всі вони показали свою спортивну майстерність, фізичну та тактичну підготовленість, волю до перемоги. За результатами ігор командні місця розподілились таким чином:

1 місце – збірна команда фахового коледжу;

2 місце- с. Яхни;

3 місце – м. Кагарлик.

Організатори змагань нагородили переможців перехідним кубком, грамотами, медалями, солодкими призами та побажали нових перемог і спортивного довголіття.

Кудак В.В.,

керівник фізичного виховання