Previous Next

Вишиванка об’єднує українців

Сьогодні, як ніколи, українська символіка диктує світові тренди. Про Україну знають у всьому світі. Про наш героїзм співають пісні та пишуть вірші, а наші символи – це омріяні обереги для кожного. Тож природно, що День вишиванки для українців – особливе свято. Це давно перестало бути просто трендом. Це день самовираження та гордості за подвиг нашої багатостраждальної нації.

18 травня у фаховому коледжі відбулися заходи до Дня вишиванки. Студенти та викладачі долучилися до акції «Вишиванку одягаємо – Україну прославляємо!». Протягом дня на студентів та працівників чекав майстер-клас з виготовлення вишиванок-орігамі від студентів спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтво). Студентська рада коледжу підготувала для студентів І-ІІ курсів оригінальний квест де кожен міг проявити себе, свої знання про день вишиванки та українські символи. Команда-переможець квесту ще й отримала смачний подарунок від голови студентської ради фахового коледжу – Зоряни Горової.

Завдяки таким заходам хочеться ще більше вивчати власну історію та любити українське, адже саме це і наближає нас до омріяної Перемоги.

КЗ КОР "БОГУСЛАВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені І.С.Нечуя-Левицького"

Офіційний сайт коледжу

Адреса: 09701, Київська область,
м.Богуслав, вул.Інтернаціональна, 17
E-mail: info@bgc.edu.ua

Тел./факс: (04561) 4-28-86,
Тел.:
(04561) 4-28-85
(Приймальна комісія)

МТС: (066) 080-73-26,
Life: (093) 052-34-00

© КЗ КОР "Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" 2023.

Search