Студенти та викладачі коледжу долучилися до Всеукраїнської акції "Ланцюг єдності"

День Соборності України - одна з тих пам'ятних дат, про яку повинен пам'ятати кожен українець. Студенти та викладачі коледжу, як справжні патріоти, долучилися до Всеукраїнської акції "Ланцюг єдності" в рамках міських урочистостей з нагоди Дня Соборності.

Також ЦК викладачів соціальних дисциплін разом зі студентами коледжу підготувала виставку картин до цієї знаменної дати. Нам варто пам'ятати історію власної держави на шляху до незалежності адже завдяки пам'яті про минуле ми можемо з впевненістю крокувати у світле майбутнє нашої держави