Всеукраїнський конкурс мистецтв «Фаворити української сцени»

Наприкінці квітня культурно-освітній центр Favorite Fest в Україні разом з творчим центром «Артландія» (м. Полтава) провели Всеукраїнський конкурс мистецтв «Фаворити української сцени», метою якого було популяризація та збереження кращих зразків української та світової творчості, залучення до мистецтва талановитих дітей.

Взяти участь в конкурсі можна було як очно, так і дистанційно. Поважне журі, заслужені артисти з усієї України,  оцінювали конкурсантів за виконавську майстерність, техніку виконання, артистичність, художню трактовку, індивідуальність виконавця, сценічну культуру. Конкурс проводився за багатьма номінаціями: інструментальне мистецтво, вокальне мистецтво, театральне мистецтво.

Студентка ІІ курсу сп. Середня освіта (Музичне мистецтво) Ксенія Михайлова взяла участь у номінації Інструментальне мистецтво (фортепіано) і виборола місце лауреата І ступеня, за що отримала диплом і кубок. Викладачка фортепіано Морозова Н.В. отримала подяку від журі конкурсу за підготовку своєї вихованки.

Наразі Ксенія отримала запрошення на Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв, який відбудеться цьогоріч  в червні  в місті Албана, Болгарія.

Бажаємо студентці творчих успіхів, впевнено йти до нових цілей і перемог!