Підсумки ХVI фестивалю-конкурсу художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти»

Кожного року за  підтримки Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на базі фахового коледжу проводиться обласний фестиваль–конкурс художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти».

В цьому році ХVI фестиваль-конкурс проводився в дистанційному форматі, тому були змінені вимоги до вікового цензу учасників. Присилати фото і відеоматеріали  своїх творчих досягнень  мали можливість діти і молодь від 12 до 19 років. Всього на конкурс надійшло 108 заявок (70 на конкурс художньої та 38 на конкурс музично-виконавської майстерності).

21-23 квітня члени журі, викладачі фахового коледжу, оцінювали надіслані роботи учасників. В творчому змаганні взяли участь учні шкіл мистецтв, закладів загальної середньої освіти та фахової передвищої освіти Київської області.

Зміни в форматі проведення конкурсу дали можливість членам журі кілька разів повертатись до перегляду творчих робіт, але позбавили тієї неповторної атмосфери змагання, яка завжди була сповнена хвилюванням конкурсантів, їх сподіванням на визнання, очікуванням результатів і щирими емоціями перемоги.

Членам журі було непросто визначити кращих, адже конкурсна програма була справді насиченою, а добірка робіт юних талантів вражала своєю професійністю.

Вітаємо переможців та бажаємо натхнення до подальшого творчого зростання!

Переглянути лауреатів та завантажити дипломи, грамоти і подяки можна на сторінці  >>  Результати конку