Всеукраїнська науково-практична конференція «СОЦІАЛЬНІ ПРАКТИКИ У ФОКУСІ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ»

01 квітня 2021 року на базі кафедри соціальної роботи та реабілітації Національного університету біоресурсів та природокористування України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів, студентів та учнівської молоді «СОЦІАЛЬНІ ПРАКТИКИ У ФОКУСІ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ».

Конференція проводилася з метою залучення студентів та учнівської молоді до дослідницької діяльності у сфері соціальної роботи, обміну знаннями та досвідом, визначення інноваційних тенденцій соціальних практик в умовах сучасної реальності, вивчення особливостей формування та розвитку особистісних якостей соціального працівника. Статтю до збірника на тему «Волонтерська діяльність в умовах сьогодення» підготувала студентка IV курсу спеціальності Соціальна робота Корчук Катерина.

З доповіддю на конференції виступила студентка IV курсу спеціальності Соціальна робота Сидоренко Руслана, яка проаналізувала досвід підготовки соціальних працівників в нашому  освітньому закладі. Спеціальність «Соціальна робота» одна із наймолодших у коледжі. У 1998 році було здійснено перший набір студентів за спеціальністю «Соціальний педагог, практичний психолог», а з 2003 року проводився набір за спеціальністю «Соціальний педагог, керівник гуртка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва».

З 2016 року здійснюється набір за спеціальністю «Соціальна робота». З моменту створення спеціальності вже випущено 16 груп, де навчалось 377 студентів. За цей період відбулося 3 акредитації спеціальності, остання з яких – в 2017 році.

Переважна більшість випускників нашого закладу освіти спеціальності «Соціальна робота» не зупиняється на досягнутому – вони продовжують навчання для здобуття повної вищої освіти та отримують хорошу, дійсно необхідну для суспільства професію.

Спеціальність «Соціальна робота» відкриває простір для самореалізації тим, хто вміє співчувати, розуміти проблеми інших людей, допомагати їм жити гідно, попри фізичних обмежень, душевний зламів чи життєвих криз.