Previous Next

Студенти коледжу взяли участь у Всеукраїнському інтернет-турнірі

Вже впя’те студенти нашого коледжу беруть участь у ХІ Всеукраїнському інтернет-турнірі з природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація».

Турнір проводиться за сприянням Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України та Національного центру «Мала академія наук України»  і  проходить він у два етапи. За результатами першого - відбіркового – у вересні ми вибороли право взяти участь в основному етапі, який відбувся у листопаді 2020 року.

Гуртківці нашого коледжу працювали над завданнями підвищеного рівня складності та творчими завданнями, які потребували ґрунтовних знань з п’ятьох природничих дисциплін - астрономії, фізики, біології, хімії та географії - та швидкого пошуку потрібної інформації з різних джерел та інтернет-ресурсів.

Хочеться відмітити злагоджену, активну роботу усіх учасників турніру – наших розумних, креативних та завзятих студентів, які були найактивнішими, пройшли в основний етап та здобули диплом ІІІ ступеню:

  • Мельникова Анастасія, Павліченко Ірина, Павленко Анна, Жовтко Олена, Ткаченко Яна з 12 групи спеціальності “Початкова освіта. Англійська мова”;
  • Іваха Олена з 11 групи спеціальності “Дошкільна освіта”;
  • Плахотнюк Вікторія з 11 групи спеціальності “Образотворче мистецтво”;
  • Горова Зоряна, Солонецька Юлія з 22 групи спеціальності “Початкова освіта. Англійська мова”;
  • Грицай Дарина  з 21 групи спеціальності “Дошкільна освіта”;
  • Драченко Захаа, Клименко Анну з 21 групи спеціальності “Право”.

Викладачі та учасники відмітили, що завдання інтернет-турніру цього року досить складні, потребують не тільки вмілого використання інтернет-джерел інформації, а й знань основ предметів природничо-математичного циклу, літературних творів, відомостей про історію досліджуваних об’єктів. А робота над трактуванням відповідей передбачала неабияке знання української мови.   

Команда “Коледж 2020” отримала гідну нагороду за активність, знання, креативність, уміння працювати у команді. На них чекає «Інтерактивний простір Музею науки» у м. Київ.

Хочемо подякувати усім учасникам турніру - студентам, випускникам, керівникам гуртків.

Ми пишаємось нашими обдарованими студентами, які мають ґрунтовні знання з природничих дисциплін та вміють використати їх на практиці. Бажаємо їм перемоги та наснаги у вивченні таких складних, але вкрай важливих предметів!

 

КЗ КОР "БОГУСЛАВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені І.С.Нечуя-Левицького"

Офіційний сайт коледжу

Адреса: 09701, Київська область,
м.Богуслав, вул.Інтернаціональна, 17
E-mail: info@bgc.edu.ua

Тел./факс: (04561) 4-28-86,
Тел.:
(04561) 4-28-85
(Приймальна комісія)

МТС: (066) 080-73-26,
Life: (093) 052-34-00

© КЗ КОР "Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" 2021.

Search