Previous Next

Єднання заради життя

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом світ єднається заради життя. Нині загальновизнано, що СНІД перетворився на глобальну катастрофу і подолати її можливо тільки зусиллями всього людства. Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких від цієї інфекції, бо СНІД може увійти практично у кожен дім, кожну сім’ю.

Студенти коледжу, майбутні працівники закладів дошкільної освіти, під час тренінгового заняття поглибили свої знання про особливості ВІЛ та висловили власні думки стосовно проблеми порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми в Україні. Особливу увагу було приділено питанням: чи небезпечно працювати поруч з ВІЛ-інфікованим співробітником, чи має право ВІЛ-позитивна дитина відвідувати заклад дошкільної освіти, що робити, коли під час прогулянки дитина поранилася підозрілим предметом. Студентки відпрацювали алгоритм дій, якщо вже стався «ризиковий момент», дізналися куди можна звернутися за допомогою.

Виготовлені власноруч червоні стрічки, що є символом усвідомлення та небайдужості до проблеми СНІДу, прикріпили до грудей в пам’ять про сотні тисяч людей, яких забрала тяжка хвороба.

Оксана Маковецька, практичний психолог

КЗ КОР "БОГУСЛАВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені І.С.Нечуя-Левицького"

Офіційний сайт коледжу

Адреса: 09701, Київська область,
м.Богуслав, вул.Інтернаціональна, 17
E-mail: info@bgc.edu.ua

Тел./факс: (04561) 4-28-86,
Тел.:
(04561) 4-28-85
(Приймальна комісія)

МТС: (066) 080-73-26,
Life: (093) 052-34-00

© КЗ КОР "Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" 2021.

Search