Палітра Київщини

З метою виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини», та підтримки творчо обдарованої молоді, популяризації творчих молодих митців, підвищення інтересу до образотворчого мистецтва КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр» розпочав онлайн-проєкт «Палітра Київщини» з 27 січня 2020 року.

Студенти різних спеціальностей КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» долучилися до даного онлайн-проєкту. Для участі були представлені фотографії творчих студентських авторських робіт (1-5 шт.) що працюють в жанрі: живопис, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво. За результатами експозицій буде створено електронний каталог.

Дякуємо організаторам за збереження та популяризацію національної культури, підтримку талановитої молоді, сприяння творчої реалізації молодих талановитих митців України.

Голова ЦК викладачів образотворчого мистецтва, трудового навчання та БЖД Голінська О.К.