Вальс випускників

Хореографічний ансамбль «Либідь» отримав диплом І ступеня на VI Міжнародному хореографічному фестивалі «Квітнева феєрія – 2019» за номер «Вальс випускників» в номінації «Спортивно-бальний танець» вікова категорія – дорослі, художній керівник: Ірен Щедріна.

Хореографічний фестиваль очолювала голова журі – кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Андрощук Л.М. Художній керівник ансамблю «Либідь» отримала подяку за високий та вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва.

У цьому заході брали участь здібні, талановиті та наполегливі студенти різних спеціальностей: Початкова освіта, Музичне мистецтво, Фізичне виховання.

І.Я. Щедріна, керівник хореографічного ансамблю «Либідь»