Стратегія розвитку освітньої галузі

12 вересня у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» з ініціативи департаменту освіти і науки Київської ОДА пройшла сесія з обговорення стратегічного розвитку галузі освіти Київської області на період з 2021до 2027 року.

У роботі сесії брали участь викладачі коледжу і студенти спеціальностей Початкова освіта та Право. Поштовх до жвавого обговорення основних проблем освітньої галузі та стратегічних напрямів її розвитку дали змістовні доповіді студентів – Дмитра Колисана, Лізи Поліщук, Діани Демченко, Миколи Омельчука.

Найбільшу дискусію серед учасників засідання викликала проблема організації здорового та доступного харчування в освітніх закладах, складна процедура тендерних закупівель, питання відповідальності здобувачів освіти за порушення принципів академічної доброчесності, недостатнє фінансування закладів освіти та питання нагальної необхідності підвищення престижу роботи педагога.

Учасники проаналізували розвиток галузі освіти і науки за 2014-2018 рр., намітили напрямки її розвитку у коледжі до 2027 року та пріоритетні завдання для підготовки майбутнього вчителя до роботи в НУШ, забезпечення наступності між дошкіллям та початковою освітою, особливості імплементації Закону «Про фахову передвищу освіту».

Кобилинська І.М., ГЦК викладачів юридичних дисциплін