Дебют першокурсника в гуртожитку

Традиційно кожного року у гуртожитку ми відмічаємо прекрасне свято – дебют першокурсника. До речі, цього року він отримав назву «Welcome. Школа виживання».

26 вересня гуртожиток гомонів, був наповнений святковим настроєм. Першокурсники представляли свої спеціальності, а за свою креативність та наполегливість отримували призи. «Новоспечені» студенти зачаровували глядачів співами, танцями, сценками, а також брали активну участь в конкурсах. Студенти-випускники передали першокурсникам «10 заповідей студента». До речі, це перше свято, яке організувала нова студентська рада гуртожитку.

Вітаємо наших першокурсників з прекрасним початком! Ласкаво просимо у сім’ю нашого гуртожитку! Пам’ятайте, студентські роки – найкращі, тому зробимо їх незабутніми!

Студентська рада гуртожитку