Previous Next

Сила нескорених

Під такою назвою пройшла година гідності і патріотизму, присвячена Дню захисника України. Студенти коледжу познайомилися з історією українського козацтва, діяльністю УПА, вшанували справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали життя за майбутнє України.

Своїми спогадами про службу в ЗСУ та безпосередній участі в зоні АТО поділились запрошені на свято захисники України Руденко Юрій Анатолійович, Бушленко Олександр Анатолійович, Горовенко Олексій Володимирович.

На великому екрані змінювали одна одну світлини загиблих людей – зовсім юних і досить зрілих, серед яких був і випускник коледжу Черненко Максим Зіновійович.

Присутні вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання, а студентка коледжу, Сушко Дар’я, виконала зворушливу пісню «Мамо, не плач», від якої у присутніх з’явилися сльози на очах, лунали полум’яні рядки поезій.

Організатор заходу, викладач предмету «Захист Вітчизни» Гамарник А.В. розповів про зону пам’яті захисників України, створену на території Міністерства оборони України, де щоденно відбувається церемонія вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність Батьківщини. Цей захід став справжнім уроком сили духу і стійкості українців.

На пам’ятній алеї «Мамина весна» воїни АТО та студенти висадили яблуневий сад, сподіваючись, що молоді дерева нагадуватимуть про героїчні подвиги відчайдушних учасників АТО, які ціною власного життя тримали та продовжують тримати для нас мирне небо.

Слава Українським захисникам!

А.М. Басараб, культорганізатор

КЗ КОР "БОГУСЛАВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені І.С.Нечуя-Левицького"

Офіційний сайт коледжу

Адреса: 09701, Київська область,
м.Богуслав, вул.Інтернаціональна, 17
E-mail: info@bgc.edu.ua

Тел./факс: (04561) 4-28-86,
Тел.:
(04561) 4-28-85
(Приймальна комісія)

МТС: (066) 080-73-26,
Life: (093) 052-34-00

© КЗ КОР "Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" 2021.

Search