9 листопада студенти 3 курсу спеціальності Соціальна робота на чолі з керівником групи Т.О. Лісовенко організували та провели турнір з шашок та шахів з мешканцями відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Комунальної установи ЦНСП Богуславської міської ради Київської області.
Неможливо передати емоції людей старшого покоління, обслуговуючого персоналу та студентів! Усі були вражені майстерністю людей поважного віку. Це були дружні товариські ігри, під час яких і студенти, і люди старшого покоління вільно спілкувалися, обмінювалися враженнями, згадували ігри минулих років, свої досягнення… Студенти розповідали про своє життя, навчання, змагання, дозвілля. Ніхто не очікував такої теплоти та взаєморозуміння. Звичайно, досвід переміг! Це були незабутні миті. Студенти подарували солодощі й отримали також смаколики до чаю від господарів. Наступна наша зустріч буде присвячена спортивним досягненням студентів фахового коледжу та здобуткам спортсменів Богуславщини та України.
