«З Україною в серці» /до Дня Гідності та Свободи/

Ну що тобі сказати, Україно,

Коли усе вже сказано давно.

Європа розгляда нову картину,

Майданом зветься дійсності кіно.

                   Тетяна Домашенко

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш майдан 2004 року, яким був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція Гідності. Щороку 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи . Ці події були надзвичайно важким іспит для нашої держави.  Адже українці продемонстрували європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Минуло 10 років, з того моменту як загинули герої  Майдану, герої Революції Гідності. А сьогодні ми є свідками нового виклику – війни з російською федерацією. Відкритий воєнний напад 

росії на Україну почався в четвер о 3:40  24 лютого 2022 року. Весь український народ піднявся на боротьбу з підступним ворогом.

В рамках Концепції національно-патріотичного виховання молоді до Дня Гідності та Свободи в Богуславському гуманітарному фаховому коледжі імені Івана Семеновича Нечуя-Левицького проводиться  благодійна акція «Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу».

Саме в День гідності та Свободи в читальній залі бібліотеки була проведена година пам’яті «З Україною в серці» . На заході студенти розповідали історію революцій та презентували подаровані бібліотеці книги.

Запрошуємо на перегляд:  

З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

КЗ КОР "БОГУСЛАВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені І.С.Нечуя-Левицького"

Офіційний сайт коледжу

Адреса: 09701, Київська область,
м.Богуслав, вул.Возз'єднання, 17
E-mail: info@bgc.edu.ua

Тел./факс: (04561) 4-28-86,
МТС: (066) 080-73-26,
Life: (093) 052-34-00

 
© КЗ КОР "Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" 2026.

Search