ДПА / ЗНО - 2022

На основі інформації з сайту УЦОЯО та сайту МОН України

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року №498 зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься із 23 травня до 15 липня з тринадцяти навчальних предметів:

Кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести  щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Якщо учасник / учасниця бажатиме скласти більше п’яти навчальних предметів, він / вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб.
Якщо учасник / учасниця бажатиме скласти більше п’яти навчальних предметів, він / вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб.
Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.

Image

Зверніть увагу, що для вступу до закладів вищої освіти потрібні результати ЗНО у шкалі 100-200 балів!

У зв'язку з цим у разі бажання вступу до ЗВО потрібно складати ЗНО з математики, тобто реєструватися на "ЗНО з математики", що відповідає тестам ДПА профільного рівня! Математика (рівень стандарту) не підходить для вступу до ЗВО!

Також зверніть увагу, що для вступу на деякі спеціальності обов'язково потрібні результати ЗНО тільки з української мови і літератури, які також можна подати замість результатів ЗНО з української мови на інші спеціальності.

Реєстрація на ДПА / ЗНО для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року триватиме з 01 лютого до 01 березня. Відповідальний за реєстрацію в закладі допоможе зареєструватися студентам для проходження ДПА у формі ЗНО до 01 березня 2022 року.


Реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року триватиме з 01 лютого до 09 березня.

Щоб зареєструватися для участі в ЗНО, потрібно правильно обрати категорію (випускник минулих років), створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).

Звертаємо увагу на те, що комплект реєстраційних документів має містити:

  • оформлену реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися»;
  • засвідчену власноруч копію паспорта громадянина України;
  • засвідчену власноруч копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
  • за потреби інші документи (медичний висновок про створення про створення особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих іноземною мовою для реєстрації).

КЗ КОР "БОГУСЛАВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені І.С.Нечуя-Левицького"

Офіційний сайт коледжу

Адреса: 09701, Київська область,
м.Богуслав, вул.Інтернаціональна, 17
E-mail: info@bgc.edu.ua

Тел./факс: (04561) 4-28-86,
Тел.:
(04561) 4-28-85
(Приймальна комісія)

МТС: (066) 080-73-26,
Life: (093) 052-34-00

© КЗ КОР "Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" 2021.

Search