Мамина весна

Сьогодні у фаховому коледжі біля меморіального комплексу «Мамина весна» відбулося урочисте відкриття першого турніру з мініфутболу серед учнів 8-9 класів в пам'ять про загиблих бійців Богуславщини в зоні АТО та воїнів-афганців, які виконували військову присягу. На заході були присутні учасники бойових дій в зоні АТО, воїни-афганці та  команди з міст Кагарлик, Миронівка, Тараща та Богуслав.

Теплий весняний день, позитивний настрій та доброзичливість створювали особисту  атмосферу взаємопідтримки, незважаючи на безкомпромісну та запеклу боротьбу. Перемоги та програші зустрічались з однаковою   повагою до майстерності гравців,  на турнірі панував  дух корпоративної єдності.

А драматична серія пенальті виявила переможця.

Юні футболісти були нагороджені кубками, медалями, грамотами індивідуальними призами «Кращий гравець»  (в кожній команді) та солодощами від голови Богуславського ОТГ.

В підсумку:

ІІІ місце зайняла команда з м. Богуслав;

ІІ місце – команда з м. Тараща;

І місце – команда з м. Миронівка.

Організатори турніру щиро вітають усіх учасників заходу і бажають міцного здоров’я, наполегливості, наснаги, успіхів та нових перемог!

Відкритий турнір з мініфутболу серед учнів 8-9 класів "Мамина весна" ВІДЕО