8 тур XХV відкритого турніру з міні-футболу

22 травня відбувся восьмий тур призупиненого XХV відкритого турніру з мініфутболу серед чоловічих команд на призи Богуславської районної федерації футболу.

Збірна команда юнаків фахового коледжу після трьохмісячної перерви зустрілася з командою "Урожай" села Чаплинки Лисянського району. На жаль, в змаганнях змогли взяти участь лише місцеві студенти, які навчаються на першому курсі.  Але такий юний склад команди на рівних умовах змагався з досвідченими черкащанами. За дві хвилини до закінчення гри рахунок став 7:6. В кінці гри спробували штурмувати ворота суперників і навіть мали два хороших моменти, натомість отримали дві контратаки з пропущеними голами. Загальний рахунок гри 9:6 на користь команди "Урожай". Незважаючи на складність проведення турніру, команда вірить в перемогу і готується до наступних ігор.