Першість коледжу з кіберспорту з дисципліни CS:GO.

З 18 по 20 квітня проходив турнір з кіберспорту (електронного спорту) з дисципліни CS:GO  серед здобувачів освіти фахового коледжу.

Свою кібермайстерність  демонстрували 6 команд, загальною кількістю 30 осіб.

За підсумками турніру  перемогу здобула команда в складі студентів 11 групи сп. Початкова освіта Дятла Дениса, Сапіги Тараса, Захарченка Максима, Гударенка Богдана та Дяченка Богдана - студента 12 групи сп. Початкова освіта. Англійська мова. Другу позицію - Баштовий Олег, Дешкант Тарас – 31 група сп. Початкова освіта. Інформатика, Нікульча Леонід – 42 група сп. Початкова освіта. Англійська мова, Андрієвський Ярослав – 21 група сп. Право, Довбиш Денис 21 - група сп. Початкова освіта.  Інформатика. І третє місце посіла команда  на чолі з капітаном Вакуленко Наталією  31 група  сп. Соціальна робота,  Духан Вадим - 22 група сп. Початкова освіта. Англійська мова, Старинець Владислав – 21 група сп. Соціальна робота, Саламаха Юрій – 41 група  сп. Середня освіта (Фізична культура),  Кравець Андрій - 41 група сп. Середня освіта  (Образотворче мистецтво).

В умовах глобальної  цифровізації ми намагаємось відкрити  нові можливості для розвитку молоді.  Через великий інтерес  студентів до цієї гри плануємо і надалі розвиватися  й проводити турніри.

Вітаємо! Бажаємо мирного неба та не зупинятися на досягнутому!

Кудак В.В.,

керівник фізичного виховання