Формування практичних навичко під час вивчення дисципліни «Легка атлетика з методикою викладання»

Студенти фахового коледжу спеціальності Середня освіта (Фізична культура) успішно засвоюють теоретичні знання та практичні вміння під час вивчення дисципліни «Легка атлетика з методикою викладання».

Вивчаючи методику різних видів бігу, ходьби, стрибків, метань, навчаються та аналізують техніки легкоатлетичних вправ, причини та усунення помилок при виконанні, здійснюють навчання руховим навичкам та розвитку рухових якостей, застосовуючи різні форми організації занять фізичними вправами, міжпредметні зв’язки та інтеграцію різних видів рухової активності, добирають форми, методи та засоби навчання. Практикують організовувати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання та заходи з підготовки учнів до змагань з видів спорту та їх проведення.

Викладачі впевнені, що наші студенти будуть кваліфікованими фахівцями, які здатні самостійно розв'язувати задачі та практичні проблеми у процесі педагогічної діяльності у закладах загальної середньої освіти.