Обмін досвідом: "Оптимізація освітнього процесу з фізичної культури в умовах дистанційного навчання"

2 грудня 2021 року серед педагогічних ЗФПО Центрального регіону України відбуся вебінар на тему: «Оптимізація освітнього процесу з фізичної культури в умовах дистанційного навчання», в якому взяла участь ЦК викладачів фізичного виховання.

Доповідачі Кудак В. В. та Коваленко Ю.А. поділилися з колегами про особливості використання застосунку Microsoft Teams, про організацію спортивно-масової роботи в фаховому коледжі в умовах дистанційного навчання. З питань техніки безпеки на заняттях та медичного контролю під час дистанційного навчання з фізичної культури обговорювали викладачі-методисти Лісовенко Т.О. і Тимошенко О.М. Під час вебінару учасники ділилися досвідом проведення занять, цікавими формами, інтерактивними методами, презентували освітні сервіси під час роботи зі здобувачами освіти.