Орнамент, що об’єднує серця. Переможців визначено!

Вишиванка – це символ, який об’єднує українців по всьому світі – це душа нашого народу, наша міць і броня. Сьогодні, у Всесвітній день вишиванки студенти та викладачі коледжу мали можливість, попри ситуацію в країні та дистанційне навчання, відчути себе, як ніколи єдиними та згуртованими.

Всі учасники освітнього процесу: як студенти, так і викладачі, взяли участь у челенджі «Орнамент, що об’єднує серця», де дотрималися дрес-коду дня, одягнувши вишиванку на навчальні заняття та виховні години.

Також, студентська рада коледжу запустила фотоконкурс на краще спільне групове фото до Дня вишиванки, де студенти проявили всю свою творчість та креатив, щоб об’єднатися разом хоч на мить, нехай тільки на фото.

Оскільки голосування триває до 23 травня, всі бажаючі мають можливість долучитися до нього на нашій офіційній сторінці в Instagram, перейшовши за посиланням https://instagram.com/bgc.edu.ua?igshid=YmMyMTA2M2Y= і підтримати своїх фаворитів. Крім того, на офіційних сторінках коледжу у Instagram та Facebook на вас чекає ще безліч сюрпризів та подарунків до Дня вишиванки. Тож приєднуйтеся до нашої великої і дружньої колежанської родини та надихайтеся разом з нами.

Update. 24/05

Вітаємо переможців фотоконкурсу "Орнамент, що об'єднує серця" 11 Мистецьку!