Звітують гуртківці. Народна аматорська капела бандуристів «Богуславка»

Протягом І семестру 2021/2022 н.р. робота гуртка була спрямована на розвиток творчих здібностей та надання практичної допомоги у набутті, та вдосконаленні навичок гри на інструменті. З переходом на дистанційну форму навчання студенти радо приєднуються до онлайн-занять. Почергово приділялася увага вокальній та інструментальній майстерності, вивчалися партії запланованого репертуару та вдосконалювалися знання раніше вивчених творів.

Колектив має ретельно підібраний репертуар – це музичні твори різних стилів: джаз, латино, рок, боса-нова. Також до репертуару входять українські, італійські народні мотиви, класичні твори, музика з мульт- та кінофільмів.

Колектив у І семестрі прийняв участь у концерті присвяченому Міжнародному дню Музики. Спільно зі студентським курсовим хором було виконано концертний твір К. Дженкінса «Adiemus», який оригінально поєднує в собі спів, сольні частини голосу та інструментів. Після виступу отримані схвальні відгуки присутніх на концерті.

До концертної діяльності залучаються учасники оркестру народних інструментів. Твір «Щедрик», в обробці М. Леонтовича, транскрипції В. Кучерука – ще один результат творчих досягнень студентів. Запис даного твору розташований на сайті «Української мистецько-культурної асоціації» для участі в Інтернет-конкурсі «Новорічний марафон».

Керівник: Завадська Ю.Л.