Всеукраїнська учнівсько-студенська олімпіада з образотворчого мистецтва

З метою виявлення та підтримки талановитої молоді, стимулювання їх творчого розвитку, створення умов для розкриття творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді в галузі образотворчого мистецтва 9 грудня 2021 року на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проводилась V Всеукраїнська учнівсько-студенська олімпіада з образотворчого мистецтва.

Студенти спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтво) стали учасниками олімпіади та були нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня:

Роботи, удостоєні дипломів лауреатів І ступеню в номінації «живопис»:   Бузинної В., Олятовської Д., Химченко М.;

ІІ ступеня: Шабельник А., Готовської А., Храбуст В., Заряди З.;

ІІІ ступеня: Аштеми З., Смолія К.

в номінації «графіка»:

І ступеня: Плахотнюк В.;

ІІ ступеня: Кириченко А., Яковенко В.;

в номінації «декоративно-прикладне мистецтво»:

І ступеня: Кравця А., Готовської А., Куліченко К.;

ІІ ступеня: Коломієць А., Васильченко Д., Аштеми З., Демченко М., Князюк  Р.

ІІІ ступеня: Шабельник А., Калениченка О.

Керівників робіт: Коваленко В.Л., Соседка Д.В., Голінську О.К. та Голінського В.В., викладачів образотворчого мистецтва та декоративно-прикладного мистецтва, відзначено подяками за підготовку учасників до конкурсу.

Бажаємо переможцям великого ентузіазму і невичерпного потоку креативних ідей!