Пам’яті видатного українця

З 26 жовтня по 15 грудня 2021 року в КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» проходили заходи до Дня відповідальності людини та вшанування пам’яті видатного українця – Богдана Гаврилишина. Бібліотекою коледжу  було підготовлено інформаційний стенд про життєвий шлях науковця, в групах проведено виховні години до Дня відповідальності людини та вшанування його пам’яті.  Студенти  гуртка «Юридична клініка» підготували презентацію «Богдан Гаврилишин один з найвідоміших українців світу», яку продемонстрували на тематичних лекторіях для студентів І-ІІ курсів. Також гуртківці провели  тематичне засідання гуртка «Відповідальність людини, важливість  обдуманих рішень та вчинків відповідно  до Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина» .Викладачі ЦК соціально-юридичних дисциплін висвітлили на сторінках вісника «Суспільник» інформацію про цікаві факти з життя видатного вченого.