Відкрита виховна година до Дня Збройних Сил України

3 грудня 2021р. в актовому залі фахового коледжу відбулася відкрита виховна година до Дня Збройних сил України. Студенти мали змогу ознайомитися з історією розвитку Збройних сил. Вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів в зоні АТО, ООС, поклали квіти до меморіальної дошки Черненка Максима та алеї Мамина весна.

На заході були присутні гості: майор Рузевич М.І., молодший сержант Смишляєва М.С. та старший солдат Перхун С.М., які ознайомили присутніх із проходженням контрактної служби в українській армії, розповіли про свою участь у бойових діях на сході України.Завдяки незламному духу військовослужбовців наша країна досі залишається суверенною незалежною державою.Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни та ветерани!