День Подяки з англійським акцентом

В рамках декади циклової комісії викладачів філологічних дисциплін впродовж двох тижнів проводилася підготовка до цього свята. Під керівництвом викладача англійської мови Павліченко О.В. члени студентської ради підготували та розмістили на каналі Instagram серію відеороликів про День Подяки. Всі охочі мали змогу дізнатися про історію свята, страви, які є на столі у американських родинах, масштабні карнавали й паради, марафон та футбольні матчі, а також про загальновідому Чорну П’ятницю.

1грудня 2021р. відбувся відкритий виховний захід  з англійської мови «Let’s celebrate Thanksgiving Day together». Заняття провела викладач англійської мови Іщук Н.В. зі студентами 32 та 42 груп спеціальності «Початкова освіта». Студенти-старшокурсники розповіли про подробиці цієї історії, про сучасні традиції святкування, символи, заходи, церемонії Дня Подяки, а також розмірковували над тим, як саме має поводитися вдячна людина.

Родзинкою заходу стало змагання між знавцями англомовних традицій, а саме між командою студентів 32 групи спеціальності «Початкова освіта» та  учнями початкової школи загальноосвітніх закладів Київщини. Наші випускники Довгопол Ю., Коцепуп Ю., Тимошенко Ю., Циганова В., які навчаються за індивідуальною формою навчання та одночасно працюють у навчальних закладах  м. Бориспіль, м. Ірпінь та с. Козин, підготували зі своїми вихованцями цікаві завдання для команди студентів фахового коледжу. Запитання учнів були представлені у формі відеороликів, в яких вони продемонстрували вміння спілкування англійською мовою та знання іншомовної культури.