З початком нового навчального року!

Ну що ж, цей день настав! День знань у коледжі розпочався традиційно з урочистої лінійки. Директор коледжу Станіслав Володимирович Лисак привітав студентів з початком нового навчального року, побажав успіху та натхнення. Студенти спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво) створили святкову атмосферу, подарувавши яскраві музичні номери. Та свято на цьому не завершилося. Наших наймолодших студентів чекала посвята у студенти. Цьогоріч вона пройшла у формі квесту, де першокурсники мали можливість не тільки відчути себе повноцінними студентами коледжу, але й дізнатися безліч корисної інформації про наш заклад освіти. Тож вітаємо всю колежанську родину з початком нового навчального року, бажаємо натхнення та креативу у досягненні нових висот.