Бій під Крутами

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу є символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Бій під Крутами став успішною оборонною операцією. Події  засвідчили: державність без армії неможлива. Сміливість та жертовність крутянців зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України.

З метою патріотичного виховання у коледжі було проведено: естафету пам’яті «Героїв сила невмируща», ілюстративно-документальну хроніку «Бій під Крутами – бій за майбутнє», у читальній залі коледжу підготовлено інформаційну експозицію  «Герої Крут живі у пам’яті нащадків».

Подвиг юнаків навчає, що свобода і доля України залежать від готовності кожного українського громадянина поважати і захищати інтереси своєї країни.