Олімпіада з «Безпеки життєдіяльності»

19 лютого 2021 року на базі Університету ДФС України (м. Ірпінь) відбулася IV-а Обласна онлайн-олімпіада з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності» серед ЗВО Київської області та м. Києва. Команда фахового коледжу у складі студентів сп. Середня освіта (Образотворче мистецтво) Готовської Анни, Демченко Марії, Заряди Марини, Куліченко Катерини, Плахотнюк Вікторії нагороджена дипломом  ІІ ступеня. Відзначені подяками за підготовку учасників олімпіади викладачі Голінська О.К. та Голінський В.В. Вітаємо з чудовими результатами та бажаємо успіхів і високих професійних здобутків у майбутньому.

Одночасно з олімпіадою відбулося засідання науково-методичної ради навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області, до складу якої входить голова  циклової комісії викладачів образотворчого мистецтва, трудового навчання та БЖД фахового коледжу Голінська О.К.

ГЦК викладачів образотворчого мистецтва,

трудового навчання та БЖД Голінська О.К.