Герої не вмирають... Просто йдуть...

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцями. Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України – від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала  в собі народ усієї Соборної України.

У коледжі відбулися заходи з метою вшанування Героїв Небесної Сотні, виховання патріотичної свідомості та поваги до  Батьківщини. Викладач історії Даниленко Р.М. організував кінолекторій, під час якого продемонстрував фрагменти фільму «Winter on Fire: Ukraine's Fight for Freedom» («Зима у вогні») та обговорив зі студентами трагічні й водночас доленосні для нашої держави події січня-лютого 2014 року, пояснив в чому полягає героїзм Небесної Сотні.

Студенти 21 групи спеціальності Початкова освіта. Інформатика та 33 групи спеціальності Початкова освіта організували та провели інформаційний захід «Герої не вмирають… Просто йдуть...». Протягом тижня діяла тематична виставка творчих робіт студентів спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтво), як пам’ять про ангелів Небесної Сотні, що віддали своє життя за краще майбутнє для кожного з нас!