День безпечного Інтернету

Студентська молодь активно використовує Інтернет для комунікації та навчання. А чи всі розуміють, з якими негативними явищами можна зустрітися в мережі Інтернет?

Напевно, що ні. Тому, 9 лютого, у Всесвітній день безпечного Інтернету, студенти 3 курсу спеціальності "Початкова освіта. Інформатика" у формі квесту ознайомили студентів 1 курсу спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтво) з небезпеками в Інтернет-просторі. Першокурсники дізналися, що таке фішинг, спам, фармінг, хто такий грифер та сформували поради щодо боротьби з кібербулінгом. Майбутні вчителі інформатики закликали всіх присутніх, мандруючи інтернет-мережею, бути уважними і обережними та не нехтувати засобами захисту.

О.І. Маковецька, практичний психолог