Революція Гідності - ключовий момент державотворення

У форматі змішаного навчання пройшли у коледжі виховні години до Дня Гідності та Свободи. Викладач історії Даниленко Роман Михайлович під час спілкування із студентами офлайн та онлайн підвів їх до думки про необхідність пам'ятати ті події, коли українці довели, що в них є гідність, що їх не можна зневажати і нехтувати їхньою думкою, і що ніхто не зможе відібрати в них свободу і зламати дух української нації.

Як зазначив викладач, Революція Гідності - це історична подія, коли українці відчули себе єдиною нацією. Це були дні, коли Україна зробила свій історичний вибір - бути частиною Європейської цивілізації, а не російського шовіністського економічного і культурного простору.

Однією з головних рушійних сил Революції Гідності були студенти, їхня енергія, ентузіазм та незламний дух. За цей вибір Україна заплатила дорогу ціну: близько сотні загиблих ("Небесна сотня"), близько 300 зниклих безвісти і велика кількість поранених. Але, попри страх перед політичною та фізичною розправою, українське суспільство змогло вистояти й здобути перемогу.

Оксана Маковецька,

голова ЦК керівників навчальних груп