Previous Next

ЦІКАВО! КРЕАТИВНО! ВЕСЕЛО!

Під таким гаслом 26.02.2020 року на базі КДНЗ (ЦРД) №1 «Малятко» проходив семінар-практикум за участю викладачів циклової комісії педагогіки і психології дошкільної, завідуючих, методистів, вихователів ЗДО міста Богуслава і студентів 31 групи спеціальності «Дошкільна освіта».

Семінар-практикум було організовано з метою пропагування використання КВЕСТ-технології в освітньому процесі закладу дошкільної освіти як одного з цікавих інноваційних засобів, спрямованих на саморозвиток та освіченість вихованців як творчих особистостей. В основу семінару було покладено вислів Джона Дьюї: «Якщо ми будемо вчити сьогодні так, як учили вчора, ми вкрадемо у наших дітей завтрашній день».

Викладачі циклової комісії добре продумали структуру семінару, підготували цікавий інформаційний матеріал, що розкриває теоретичну сторону даної проблеми, підібрали творчі практичні завдання для учасників за КВЕСТ-технологією, що формують навички роботи, та уміння використовувати таку технологію в освітній роботі з дошкільниками, надали методичні рекомендації як організувати і провести квест із дітьми.

Всі без виключення учасники семінару набули необхідних теоретичних знань і практичного досвіду з даної проблеми, збагатились позитивними емоціями та хорошим настроєм.

КЗ КОР "БОГУСЛАВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені І.С.Нечуя-Левицького"

Офіційний сайт коледжу

Адреса: 09701, Київська область,
м.Богуслав, вул.Інтернаціональна, 17
E-mail: info@bgc.edu.ua

Тел./факс: (04561) 4-28-86,
Тел.:
(04561) 4-28-85
(Приймальна комісія)

МТС: (066) 080-73-26,
Life: (093) 052-34-00

© КЗ КОР "Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" 2021.

Search